Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station

21 Park Cross Street, LS1 2QH Leeds, Wielka Brytania

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 47 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Apartament Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station w miejscowości Leeds ma 47 m², jedną sypialnię i miejsce dla maksymalnie dwóch osób. W jednej sypialni przygotowano bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Leeds Cathedral znajduje się 250 m od obiektu. Rodley Nature Reserve leży 6,8 km od apartamentu.

Apartament ma kuchnię i pralkę. Na miejscu można korzystać z parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Można zamówić transfer. Podczas pobytu można jeździć na rowerze.

Odległości do wybranych miejsc

Ratusz w Leeds200 m
Klub muzyczny 02 Academy500 m
Centrum handlowe Trinity Leeds600 m
First Direct Arena1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~609 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • widok na miasto

2 osoby47 m²prywatna łazienka

Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 25 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 18 lat.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 751.00 GBP.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station na mapie: Leeds

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Gdzie znajduje się Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station?

Obiekt znajduje się w miejscowości Leeds.

Jak daleko od obiektu „Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station” znajduje się Leeds?

Leeds znajduje się 550 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station” znajduje się najbliższe lotnisko?

Leeds Bradford Airport znajduje się 10,4 km od obiektu.

Opinie o Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station

Średnia ocena z 25 opinii na Booking.com to 9,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Stylish City Centre Flat - Walk to Trinity & Station. Dodaj swoją na leeds-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10