Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6

Somers Street, LS1 2RG Leeds, Velká Británie

  • Až pro 6 hostů
  • Až 70 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 3

K dispozici jsou ubytování o rozloze až 70 m². Jedno ubytování může mít až tři ložnice. Některá ubytování mohou ubytovat až šest osob. Každý pokoj zahrnuje kuchyň a pračku. Součástí nabídky jsou parkoviště a Wi-Fi. Leeds Cathedral se nachází 450 m od apartmánu. Vzdálenost k Rodley Nature Reserve je 6,6 km.

Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 je apartmán nacházející se ve městě Leeds.

Vzdálenosti k vybraným místům

Somers Suites Apartments700 m
Mezinárodní letiště Leeds Bradford11 km
Leeds City Museum490 m
Leeds Dock1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 789 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

6 osob60 m²vlastní koupelna

Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 21 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 251.00 GBP.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

By making payment you are accepting the following Terms and Conditions:

No Parties or Loud Music: This is a peaceful residential area.

Parties, gatherings, and loud music are strictly prohibited.

Breach will result in a £250 penalty fee.

No Smoking: Smoking is strictly prohibited inside the property.

Security and Safety: Guests must not share building entry codes or access instructions with third parties.

Any breach of this policy will result in immediate cancellation of the booking without refund.

Check-Out Policy: Standard check-out time is 10:00am.

Unapproved late check-outs may result in a penalty fee.

Blocking entry (e.g. by attaching a chain or other mechanism) to prevent cleaning access after check-out is prohibited and will incur a fine.

No Commercial Activity: The use of the property for any commercial purposes, including but not limited to sex work, is strictly prohibited.

Breach of this clause will result in immediate eviction, forfeiture of payment, and possible police involvement.

Guest Conduct and Safety: Guests must not engage in behaviour that could disturb neighbours or compromise the safety and reputation of the building.

Any criminal activity or suspicious behaviour may be reported to local authorities.

Vandalism or Retaliation: Any act of vandalism — including suspected third-party retaliation linked to guest activity — will be treated as a serious incident and reported.

Key and Access Responsibility: Guests are responsible for returning all keys to the designated location.

A £50 replacement fee applies to lost keys.

Damage and Reporting: All damages or issues must be reported immediately.

Failure to do so may result in charges.

Any damages will be reported to the booking platform, and guests may be held financially responsible.

Secure the Property: Please ensure all windows are closed and doors are locked when leaving to prevent damage or theft.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 na mapě: Leeds

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 10:00.

Je u objektu „Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Jak daleko je Leeds od ubytování „Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6“?

Leeds se nachází 640 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6“ nejbližší letiště?

Leeds Bradford Airport se nachází 10,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6

Průměrné hodnocení z 113 recenzí na Booking.com je 8,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Central Leeds Apartments Near Station - 1 to 3 Bedroom Options - Sleeps 1 to 6 zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na leeds-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10