Bridge Farm Hotel

Wakefield Road, Swillington, LS26 8PZ Leeds, Wielka Brytania

  • Do 2 osób
  • Do 20 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Bridge Farm Hotel leży 8,4 km od centrum. Goście oceniają obiekt na 9,2/10 (516 opinii). Obiekt oferuje m.in. taras, parking oraz bar.

Bridge Farm Hotel to gospodarstwo wiejskie w Leeds. Obiekt mieści się w dawnej XVIII-wiecznej karczmie dla podróżnych.

Pokoje i wyposażenie

Każdy pokój jest urządzony indywidualnie. W pokoju dwuosobowym znajduje się łazienka z własną łazienką, telewizor oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dostępne są też szafa, suszarka do włosów i czajnik elektryczny.

Usługi i udogodnienia

Na miejscu działa mały bar. Dostępny jest osobny salon z telewizorem. Obiekt oferuje bezpłatny parking i bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych. Rano serwowane jest pełne śniadanie angielskie w jadalni. Do dyspozycji są też usługi pralni i prasowania.

Dojazd i okolica

Obiekt leży 800 m od Woodlesford. Do lotniska Leeds Bradford International jest 22 km.

Atrakcje

  • Park Middleton - 9 km
  • Plac Leeds City - 10 km
  • Park Roundhay - 11 km

Dobrze wiedzieć

Na wyższe piętra prowadzą wyłącznie schody.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~496 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • zestaw do kawy i herbaty
  • czajnik elektryczny

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Bridge Farm Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • sprzątanie codzienne
  • przestronny taras
  • serwis pralniczy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Bridge Farm Hotel”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 10:00.

Czy Bridge Farm Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Bridge Farm Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Bridge Farm Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Bridge Farm Hotel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Bridge Farm Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Leeds.

Bridge Farm Hotel na mapie: Leeds

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Bridge Farm Hotel

Średnia ocena z 516 opinii na Booking.com to 9,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Caroline 05 - 2026
10/10

Byliśmy zadowoleni z noclegu, a śniadanie okazało się znakomite i przerosło nasze oczekiwania. Doceniliśmy też bezpłatny parking oraz wygodny pobyt na jedną noc. Hotel był dogodnie położony względem wydarzenia, w którym braliśmy udział, a w tej okolicy nie było wielu miejsc na nocleg.

ℹ) Opinie gości Bridge Farm Hotel nie stanowią oceny serwisu leeds-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10