1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4

100 Mexborough Road Apartment, LS7 3AL Leeds, Wielka Brytania

  • Do 4 osób
  • Do 42 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 znajduje się 2,39 km od centrum. Średnia ocena gości to 8,5/10 (8 opinii). Obiekt oferuje m.in. pokoje rodzinne, bezpłatne Wi-Fi oraz parking.

1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 to apartament w Leeds.

Wyposażenie pokoi

Obiekt obejmuje 1 sypialnię, salon i 1 łazienkę. W apartamencie znajduje się też kuchnia z pełnym wyposażeniem, lodówką, zmywarką, piekarnikiem i czajnikiem. Jest prysznic typu walk-in, suszarka do włosów, pralka, szafa oraz dźwiękoszczelne ściany. Do dyspozycji są 2 łóżka i telewizor z płaskim ekranem. Dostępne jest prywatne wejście.

Udogodnienia

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi. Dostępny jest parking dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja i dojazd

Dworzec kolejowy Leeds City znajduje się 3 km od obiektu. Do lotniska Leeds Bradford International jest 10 km.

W pobliżu

  • Plac Millennium - 2,4 km
  • Plac Leeds City - 2,9 km
  • Park Roundhay - 3,8 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~610 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • pralka

4 osoby42 m²prywatna łazienka

1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • depozyt na bagaż
  • pokoje z izolacją akustyczną

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiekt zarządzany przez osobę prywatną.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4”?

Zameldowanie: od 13:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4?

Obiekt znajduje się w miejscowości Leeds.

1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4 na mapie: Leeds

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4

Średnia ocena z 8 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o 1 bed Apt close to Leeds Arena Sleeps up to 4 people F4. Dodaj swoją na leeds-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10